Piotr Paśnicki

Bardzo fajne miejsce do gry i nauki. Nawierzchnia dobrze przygotowana, trenerzy bardzo sympatyczni i profesjonalni. Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych adeptów dyscypliny👍🏻

Share
GO TOP