Obóz tenisowy dla dzieci – Ostrzyce/k Kartuz

 

Termin : 25.08 – 01.09.2018 r. ( 8 dni )

Wiek uczestników : 7-16 lat.
Liczba miejsc : 20

Cena : 1290,-        

 

 

Lokalizacja :

Ostrzyce położone są w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad wodami jeziora Ostrzyckiego i rzeki Raduni w sąsiedztwie najwyższego szczytu regionu, Wieżycy (329 m n.p.m.), Jezioro Ostrzyckie wchodzi w skład Kółka Raduńskiego czyli 10-ciu malowniczo połączonych ze sobą jezior.

 

 

 

 

 

 Ośrodek:

Pensjonat wybudowany w 2000 roku na kamiennych fundamentach średniowiecznego młyna, położony jest nad rzeką Radunia w odległości 200 m od jeziora Ostrzyckiego. Teren obiektu jest ogrodzony.Do dyspozycji uczestników obozu pozostaje : 6 kortów tenisowych, boisko do piłki siatkowej, kawiarnia. Na terenie ośrodka znajduje się prywatna kolekcja ponad 1000 kaktusów.


 

Zakwaterowanie i wyżywienie :

Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 3 i 4 – osobowych, budynek jest murowany. Każdy pokój posiada samodzielny węzeł sanitarny. W pensjonacie znajduje się sala telewizyjna i stół do tenisa stołowego.Trzy posiłki dziennie : śniadanie, obiad, kolacja.

 

Tenis :

Zajęcia odbywać się będą codziennie, na 3 kortach tenisowych, maksymalnie w grupach 4-6 osobowych. Czas treningu dla jednej grupy: 2 x dziennie, po 60 min każdy. Treningi będą prowadzone przez 3 trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.

 

 

Zajęcia sportowo – rekreacyjne (program uzupełniający)

Zabawy terenowe, gry zespołowe : piłka nożna, siatkówka,mini-golf. Program wieczorny przewiduje dyskoteki, wspólne grillowanie.

 

 

 

WYCIECZKI:

Rejs statkiem po jeziorze Ostrzyckim
Skansen w Szymbarku
Muzeum Garncarstwa w Chmielnie

 

Opieka :
3-osobowa kadra wychowawcza.

Dojazd :
Autobus – klimatyzacja, TV, CD, Radio
Cena zawiera ubezpieczenie NNW.

Organizator : Volley Maciej Szprync
Centralny Rejestr Organizatorów i Pośredników Turystycznych : nr. 254