Obóz tenisowy – Sypniewo/k Jastrowia

 

Termin : 25.08 – 01.09.2018 r. ( 8 dni )

Liczba miejsc : 20

wiek : rodziny z dziećmi, osoby dorosłe.

Cena : 1450,-/1150,-*

*cena dla osób niekorzystających z pakietu tenisowego.

 

Centrum wypoczynkowo – rekreacyjne, położone jest w samym sercu Pojezierza Drawsko – Wałeckiego.  Nowoczesny ośrodek położony jest na powierzchni 4ha, otoczony lasami i pobliskimi łąkami.

W skład kompleksu wchodzą budynki hotelowe, kryta pływalnia, baseny zewnętrzne, jacuzzi, sauna, siłownia, 6 kortów tenisowych ( 3 ze sztuczną trawą, 3 – nawierzchnia mineralna – mączka ) hala widowiskowo -sportowa,  wielofunkcyjne boisko do gier zespołowych, boisko  do siatkówki plażowej.

Na terenie obiektu, do dyspozycji uczestników pozostają : kawiarnia, stoły do bilarda, ping-ponga, kręgielnia, dyskoteka

Zakwaterowanie i wyżywienie :
Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-3 osobowych, budynek jest  murowany. Każdy pokój posiada samodzielny węzeł sanitarny. Cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.

Tenis :
Zajęcia odbywać się będą codziennie, na 3 kortach tenisowych, maksymalnie w grupach 2-4 osobowych. Czas treningu dla jednej grupy: 2 x dziennie, po 60 min każdy. Treningi będą prowadzone przez 2 trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.

Atrakcje :

dostęp do pełnej infrastruktury sportowej obiektu ( basen , siłownia )

wspólne grillowanie

spływ kajakowy Piławą

Trasa :

Czas spływu ok.2,5 godz.
Charakter spływu : jeziorno – rzeczny
0 przenosek

Starowice ( most ) – Nadarzyce ( ok.10 km.)

W 1936 roku, decyzją władz III Rzeszy, na Piławie powstała tama. W wyniku spiętrzenia wód, formują się sztuczne rozlewiska – ważny element Wału Pomorskiego.
W roku 2004 – decyzją władz gminy Borne Sulinowo, Zalewy Nadarzyckie zostają uznane za obszar krajobrazu chronionego..
Dzisiejsze Zalewy Nadarzyckie to niepowtarzalny zespół rozlewisk, jezior oraz otaczających je mokradeł i torfowisk. Zalewy mają unikalną linię brzegową, z licznymi zatokami, cyplami i trudno dostępnymi miejscami.

 

 

Dojazd :
Dojazd własny.

Cena zawiera ubezpieczenie NNW.

Organizator : Volley Maciej Szprync
Centralny Rejestr Organizatorów i Pośredników Turystycznych : nr. 254